DETAILING HİZMETLERİ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / DETAILING HİZMETLERİ

DETAILING HİZMETLERİ

DETAILING HİZMETLERİ

Detailing hizmetleri en yalın haliyle araç bakımının her detayını kapsayan hizmetler olarak tanımlanabilir. Aracınızın dış ve iç olmak üzere tüm aksamlarının en ince ayrıntısına kadar bakımının yapılmasını da ifade eder. Bildiğiniz üzere araçlar için bakım çok önemlidir. Bakımsız kalan araçlar deformasyonlara ve bozulmaya son derece müsait olurlar. Aracınızın hızla eskimemesi ve her zaman ilk günkü kadar temiz ve kaliteli kalması için siz de bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Araç restorasyon firması olarak uzman ekibimiz ve profesyonel iş ekipmanlarımız le tüm araç modelleri için detailing hizmetleri veriyoruz. Hizmet almak için tek yapmanız gereken şey hızlıca bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Ayrıca bu hizmete ilişkin merak edebileceğiniz konulara da içeriğimizin devamında değindik. Sorularınızın yanıtları için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz.


Profesyonel detailing hizmetleri

Profesyonel detailing hizmetleri almak üzere firma seçiminde çok titiz davranmanız gerekiyor. Aracınıza önem veriyor ve tüm bakımının tamamen profesyonelce yapılması ı istiyorsanız firma seçimi bu noktada büyük önem arz ediyor. Sektörde çok sayıda hizmet veren firma olmasına rağmen tümünün aynı kalite ve yeterlilikle hizmet verdiğini söylemek tamamen yanlış olacaktır. Ancak bizler uzun süredir sektörde olan bir firma olarak gerek uzman ekibimiz gerek se tüm hizmet ekipmanlarımız konusunda son derece iddialıyız. Aracınız için gerekli olan profesyonel detailing hizmetlerini itinayla yerine getirdiğimizden emin olabilirsiniz. Hizmet almak için size bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmadan hemen bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detailing hizmetleri ve fiyatları

Detailing hizmetleri için sunulan fiyat teklifleri de çok merak ediliyor. Öncelikle hizmet için sunulan fiyatların hizmet detaylarına ve firmaya göre farklılık gösterdiğiniz bilmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra net ve kesin bir rakam vermek de tamamen yanlış olacaktır. Sorunsuz ve profesyonel hizmeti uygun fiyata da alabilirsiniz. Çünkü firmamız bu noktada oldukça cazip fiyat seçenekleri sunmaya özen gösterirken aynı zamanda hizmet kalitesinden de asla ödün vermiyor. Her bütçeye hitap eden fiyatlarımız ve profesyonel hizmetlerimiz için hemen bizi aramayı ve randevu oluşturmayı unutmayın!

ÖRNEK UYGULAMALARIMIZ
Araç içi restorasyon ile araçlarınızın Tuş Kaplama,iç döşeme,iç kapılar gibi yıpranma’nın en fazla görüldüğü bölgeleri araçlarınızın ilk günkü haline getiriyoruz. Yapılan işlemler’de orjinal parçaya herhangi bir zarar verilmeden gerçekleştirilmektedir.
Bize Ulaşın