HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

ARAÇ RESTORASYON HİZMETİ
Araçlarınızın içi istediğiniz gibi olmayabilir. Nasıl ki ofisinizi ya da evinizi kendi zevkinize göre dekore ediyorsanız aynı durum araçlarınız için de geçerli olabilir.
Hayal ettiğiniz araç içi tasarımına kavuşabilirsiniz. Araç restorasyon firmaları sizlere bu hizmeti sağlıyor. Nitekim her firmadan etkin ve yetkin hizmet almanız ne yazık ki mümkün değildir.

Restorasyon çalışmaları için aracınızı teslim edeceğiniz firmanın yeterliliği ve tecrübesi büyük önem arz ediyor. Bu noktada uzun süredir sektörde yer alan etkin ve yetkin bir restorasyon firması olarak sizlere hizmet vermeye her zaman hazır bulunuyoruz.

Araç modeli fark etmeksizin tüm araçlarınızı getirip araç içi restorasyon hizmetimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile hayal ettiğiniz restorasyon işlemlerini en hızlı şekilde tamamlayarak aracınızı size ilk günkü gibi yepyeni şekilde teslim etmeyi hedefliyoruz.


Araç içi restorasyon ile araçlarınızın Tuş Kaplama,iç döşeme,iç kapılar gibi yıpranma’nın en fazla görüldüğü bölgeleri araçlarınızın ilk günkü haline getiriyoruz. Yapılan işlemler’de orjinal parçaya herhangi bir zarar verilmeden gerçekleştirilmektedir.
Bize Ulaşın