DERİ ONARIMI VE DEĞİŞİMİ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / DERİ ONARIMI VE DEĞİŞİMİ

DERİ ONARIMI VE DEĞİŞİMİ

DERİ ONARIMI VE DEĞİŞİMİ

Araçların iç kısımlarında sürekli kullanım sonucunda deformasyonlar meydana geliyor. En çok deforme olan kısımların ise koltuk döşemeleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle de deri olarak döşenmiş araç koltuklarının oturup kalkma sonucunda sürtünmeyle aşındığını görmek sizi üzebilir. Ancak araçlarınızın koltuk deri döşemelerini yeniletebilirsiniz. Araç restorasyon firması olarak sizlere en kaliteli deri onarım ve değişimi için hizmet veriyoruz. Yırtılan, aşınan ya da beğenmediğiniz renk değiştirmek istediğiniz araç iç deri kaplamalarını yeniliyoruz. Bu hizmete ilişkin merak ettiğiniz tüm detayları da sizler için kaleme aldık. Deri onarım fiyatları, deri onarım işlemi ve daha fazlası hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara içeriğimizin devamından erişim sağlayabilirsiniz.


Deri onarım ve değişimi hizmeti

Deri onarım ve değişimi otomobillerde alınan hizmetlerin başında yer alıyor demek yanlış olmayacaktır. Deri zamanla aşınmaya ve deforme olmaya müsait bir malzemedir. Özellikle de araç koltuklarında kullanılması bu ihtimali daha yüksek hale getiriyor. Çünkü araç koltukları en sık sürtünmeye maruz kalan alanlardır. Araçlarınızın koltuklarında bulunan deri malzemenin onarımını yaptırabileceğiniz gibi bunun yerine tamamen değişim de yaptırabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek ve en önemli nokta ise kesinlikle firma seçimidir. Doğru firmadan hizmet almanız alacağınız hizmetin kalitesine etki edecektir. Araç restorasyon firması olarak bu konudaki uzmanlığımızı ve yetkinliğimizi referanslarımızı inceleyerek görebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile kaliteli hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve hizmet almak üzere bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!


Deri onarım ve değişimi fiyatları

Deri onarım ve değişimi için sunulan hizmetin fiyatları da en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Bu hizmete ilişkin net bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Çünkü deri onarım ve yenileme işlemlerinde fiyatları belirleyen en teme unsur yenilenecek ya da onarılacak aracın durumudur. Bunun yanı sıra firmadan firmaya da fiyat politikası değişkenlik gösterebilir. Hem profesyonel hem de her bütçeye hitap eden fiyatlar sunan bir firma ile çalışmayı istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifleriniz ve hizmetlerimize ilişkin daha fazla bilgi alabilirsiniz.

ÖRNEK UYGULAMALARIMIZ
Araç içi restorasyon ile araçlarınızın Tuş Kaplama,iç döşeme,iç kapılar gibi yıpranma’nın en fazla görüldüğü bölgeleri araçlarınızın ilk günkü haline getiriyoruz. Yapılan işlemler’de orjinal parçaya herhangi bir zarar verilmeden gerçekleştirilmektedir.
Bize Ulaşın